Item Code: MW-PLC-100-20
Mean Well PLC-100-20
Netzteil, UL1310, Klasse 2 90-264VAC, 20VDC
Kunststoffgehäuse mit Schraubklemmen
aktive PFC Funktion
EAN/GTIN: 4711287460444
External Stock  Stock: 4 pc(s), Delivery time: 3-6 days
Larger demand than stock increases the delivery time.
Mean Well Schaltnetzteil CV 90-264VAC 20V 4,8A
Mean Well PLC-100-20