Item Code: MW-WDR-480-48
Mean Well WDR-480-48
Netzteil 180-550VAC, 48VDC, 10A
DC OK Relaiskontakt
EAN/GTIN: 4711287422626
External Stock  Stock: 64 pc(s), Delivery time: 3-6 days
Larger demand than stock increases the delivery time.
Mean Well Hutschienennetzteil DIN Rail 180-550VAC 48V 10A
Mean Well WDR-480-48